NetDC.Net Firma Profili

2004 yılında kurulan NetDC, kurumsal Telekom ve Network pazarında bireylere ve işletmelere, kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, telefon, toplu internet, IP MPLS VPN (özel sanal ağ), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunan, Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil Telekom ve Network operatörüdür.
NetDC yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgası Türkiye’nin her bölgesindeki kişi ve kurumlara yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikli hizmetleri verebilmek için tasarlanmıştır. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alan NetDC yerel, ulusal ve uluslararası bağlantıları için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirmiştir ve bu yatırımları sürdürmektedir.

 

NetDC Yaklışımı

NetDC, müşteri odaklı anlayışı, enerji ve esnekliğini bir telekom şirketinin profesyonelliği ve güvenilirliği ile birleştirerek, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen göstermektedir. Bu sayede sektördeki en yüksek müşteri bağlılığına sahip olan telekom şirketi konumundadır.
Dünya kalitesinde telefon ve erişim hizmetleri sunan NetDC, hizmet çeşitliliği, destek hizmetleri ve katma değer yaratan ekstra servisleri ile kurumların rekabet gücünü artırmaya devam edecektir.

© Copyright, 2018 NetDC Bilişim Hizmetleri. All Rights Reserved.

Click Me